Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
NOW Black Currant Oil 1000 mg, 100 капсул — це олія чорної смородини, яка екстрагують із насіння чорної смородини для отримання цінних Омега 3 та Омега 6.Особливості:незамінні жирні кислотизміцнення серцево-судинної системизменшує запальні процесипокращує стан шкіри, волосся й нігтівNOW Black Currant Oil містить норму жирних кислот Омега-3 й Омега-6, які складно отримати в повному обсязі в повсякденному житті. Тому цей продукт допоможе заповнити те, чого часом так бракує нашому організму.Як прийматиВживати по 1 капсулі двічі на день під час їди.
Вміст елементів в 1 порції
1 капсула
Калорії 10 ккал
Жири 1 г
Олія чорної смородини (Ribes nigrum) (сима) 1000 мг
GLA (Гамма-ліноленова кислота) 140 мг
ALA (Альфа-ліноленова кислота) 104 мг
Інгредієнти
Капсула Softgel (швидкий желатин, гліцерин, вода)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOW |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вид | Омега 3-6 |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Глибина в пакованні | 7 см |
| Кількість в пачці, шт. | 100 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 100 |
| Призначення | Для активного довголіття, для внутрішніх органів, для імунної системи, для шкіри, волосся й нігтів, для мікрофлори, для загального оздоровлення |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Країна виробника | США |
| Ширина в пакованні | 7 см |
- Ціна: 1 290 ₴


