
влевовправо
Жирні кислоти NOW Borage Oil 1000 mg, 60 капсул
- В наявності
- Код: CN10170
670 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
NOW Borage Oil 1000 mg, 60 капсул — це олія огірочника, що складається на 60% з поліненасичених жирів. Перевага цього комплексу в тому, що олія огірочника удвічі перевищує вміст гамма-ліноленової кислоти (ГЛК), порівнюючи з олією примули вечірньої.Особливості:незамінні жирні кислотивисокий вміст корисних жирних кислотполіпшення стану нігтів, волосся і шкіриполіпшення стану серцево-судинної системиGLA (Гамма-ліноленова кислота) — це незамінна жирна кислота, яку організм може виробляти з харчової лінолевої кислоти, проте його можна ефективніше використовувати для функцій організму, якщо він надходить безпосередньо з харчових джерел.Огірочника не містить шкідливих рівнів пірроліздинових алкалоїдів (ПА). Огірочника NOW виробляється методом експелерного пресування й не містить гексану.Як прийматиПриймати по 1 капсулі 1-2 рази на день, під час їди.
Вміст елементів в 1 порції
1 капсула
Калорії 10 ккал
Жири 1 г
- поліненасичені жири 0,6 г
Огірочника (Borago officinalis) (сима) 1000 мг
GLA (Гамма-ліноленова кислота) 240 мг
Інгредієнти
Капсула Softgel (швидкий желатин, гліцерин, вода)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOW |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вид | Омега 6 |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Дозування | 1000 |
| Джерело жирних кислот | Огірочник |
| Кількість в пачці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 60 |
| Призначення | Для активного довголіття, для внутрішніх органів, для імунної системи, для шкіри, волосся й нігтів, для мікрофлори, для загального оздоровлення, для травлення, для серцево-судинної системи |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Країна виробника | США |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 670 ₴

