Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
NOW Coconut Oil, 207 мл — натуральна кокосова олія багата на корисні для шкіри насичені жири, що робить її ідеальною для будь-якого типу шкіри.Ця унікальна олія наноситься гладко, залишаючи шкіру шовковистою та свіжою. Він також є природною альтернативою хімічним комерційним зволожувальним засобам, оліям і кондиціонерам для шкіри голови.Натуральна кокосова олія NOW виробляється за допомогою механічної екстракції плодів кокоса, а потім дезодорується.Можна використовувати як для тіла, так і як кондиціонер для волосся.Як застосовувати:Нанесіть невелику кількість олії на кінчики волосся або на тіло.
Вміст елементів в 1 порції
Інгредієнти
Cocos nucifera (кокосова олія)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NOW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.207 кг |
| Вид | Кокосове |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 7 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Призначення | Поживна, Пом'якшувальна, Зволожувальна |
| Об'єм, мл | 207 |
| Країна виробника | США |
| Ширина в пакованні | 7 см |
- Ціна: 500 ₴


