Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Dr. Mercola Carnitine Complex — це унікальна комбінація двох чудових форм біологічно активного карнітину — чистого L-карнітину та його похідного ацетил-L-карнітину, що забезпечують взаємодоповнювальні переваги для всього організму, особливо для вироблення енергії вашими клітинами.Призначення Dr. Mercola Carnitine Complex:стимуляція жироспаленняпідвищення витривалості;зміцнення кровоносних судин;допомога у формуванні м'язового рельєфу;поліпшення настрою.Основу спортивної добавки становить L-карнітин. Він забезпечує транспортування жиру в мітохондрії, де під час їх спалювання відбувається вивільнення додаткової енергії. Додатково стимулюється робота головного мозку, нервової та імунної систем, серцевого м'яза та печінки. Крім того, процес жироспалювання знижує рівень поганого холестерину, сприяє зменшенню маси тіла та покращенню загального самопочуття.Як приймати:Приймати по 1 капсулі вранці й 1 капсулі ввечері.
Вміст елементів в 1 порції
2 капсули
L-карнітин 500 мг
Ацетил-L-карнітин (ацетил-L-карнітин гідрохлорид) 500 мг
Інгредієнти
Органічний гліцерин, капсула (гідроксипропілметилцелюлоза).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dr. Mercola |
| Тип | Капсули |
| Форма випуску | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.12 кг |
| Вид | L-карнитин |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Кількість в пачці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 30 |
| Призначення | Для зниження ваги, для енергії та бадьорості |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 2 капсули |
| Країна виробника | США |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 1 675 ₴
