
Стимулятор тестостерону EntherMeal Complete Men+ Boost, 60 капсул
- В наявності
- Код: CN12813
330 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
EntherMeal Complete Men+ Boost — комплекс для підвищення рівня тестостерону, а також знадобиться як засіб підвищення енергії, сили, витривалості, самооцінки.Особливості:пришвидшує набирання сухої м'язової маси, сприяє м'язовому просушуваннюпідвищує силові показники та поріг витривалостіпідтримання оптимального гормонального фонустимулює вироблення природного тестостеронупідвищує якість і швидкість відновленняСинергетична дія екстракту трибулусу терестрису, магнію, вітамінів: Е, D3, В6 і піколінату цинку — безпечно й ефективно впливають на синтез ендогенного тестостерону. Різнобічна спрямованість дії компонентів забезпечує високу ефективність бустера.Як приймати:Вживати по 2 капсули на добу під час їди. Запивати великою кількістю негазованої води.
Вміст елементів в 1 порції
2 капсули
Трибулус террестрис 731 мг
Магній (цитрат) 200 мг
Вітамін Е 100 МО
Цинк (піколінат) 20 мг
Вітамін D3 500 МО
Вітамін В6 (піридоксин гідрохлорид) 2 мг
Інгредієнти
Екстракт трибулус терестрис (60%), магнію цитрат, вітамін Е сухий, цинк піколінат, вітамін D3 сухий (1:100000), піридоксину гідрохлорид, діоксид кремнію, желатин (капсула).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EntherMeal |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.12 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Кількість в пачці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 30 |
| Призначення | Для підвищення тестостерону |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 2 капсули |
| Країна виробника | Україна |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 330 ₴