
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
NOW DHA-250 — це концентрат риб'ячого жиру, призначений для "очищення" стінок судин від шкідливого холестерину та поліпшення роботи серця.Особливості:виводить надлишок холестеринупокращує роботу серцево-судинного трактупокращує роботу шлунково-кишкового трактунормалізує артеріальний тискВиробник вказує, що цей концентрат риб'ячого жиру відбувається відповідно до суворих стандартів контролю якості.Він протестований на брак потенційно небезпечних забруднювальних речовин (наприклад, ПХД, діоксидів, ртуті та інших важких металів).Як приймати:Вживати по 2 капсули 1-2 рази на день під час їди.
Вміст елементів в 1 порції
2 капсули
Концентрат риб'ячого жиру 1000 мг
Омега-3
- DHA (Докозагексаєнова кислота) 500 мг
- EPA (Ейкозапентаєнова кислота) 250 мг
Інгредієнти
Капсула (швидкий желатин, гліцерин, вода) і натуральний d-альфа-токоферол.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOW |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вид | Омега 3, ДГК |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Глибина в пакованні | 7 см |
| Дозування | 1000 |
| Джерело жирних кислот | Риб'ячий жир |
| Кількість в пачці, шт. | 120 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 60 |
| Призначення | Для активного довголіття, для внутрішніх органів, для загального оздоровлення, для серцево-судинної системи, для суглобів і зв'язок |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 2 капсули |
| Країна виробника | США |
| Ширина в пакованні | 7 см |
- Ціна: 800 ₴

