Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Щоденне вживання Vansiton Omega 3 покращує стан кісток, запобігає їх руйнуванню. Скорочує ймовірність виникнення вивихів і травм на заняттях спортом. Риб'ячий жир допомагає покращити еластичність суглобів і зв'язок, сприяє підтримці довголіття організму.Особливості:джерело жирних кислот Омега-3сприяє покращенню імунітетустабілізує роботу серцево-судинної та нервової системпідвищує розумову та фізичну працездатністьпокращує адаптаційні властивості організму під час фізичних навантаженьРиб'ячий жир є природним анаболіком, усуває біль і відчуття напруження після тренувань.Як приймати:Вживати по 1 капсулі 1-2 рази на день під час їди. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.
Вміст елементів в 1 порції
1 капсула
Риб'ячий жир (з тулуба морських риб: анчоусів, макрелі, сардин, оселедця, лосося) 1000 мг
Омега 3 350 мг
- EPA (ейкозапентаєнова кислота) 180 мг
- DHA (докозагексаєнова кислота) 120 мг
Інгредієнти
желатин, гліцерин, вода чиста
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vansiton |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.12 кг |
| Вид | Омега 3 |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Джерело жирних кислот | Риб'ячий жир |
| Кількість в пачці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 60 |
| Призначення | Для імунної системи, для шкіри, волосся й нігтів, для загального відновлення, для загального оздоровлення, для серцево-судинної системи |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Країна виробника | Україна |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 325 ₴
