
Амінокислота Vansiton Methionine, 60 капсул
- В наявності
- Код: CN10450
345 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Vansiton Methionine — необхідний для підтримки багатьох функцій у нашому організмі, включно з виробленням імунних клітин і правильним функціонуванням нервової системи. Метіонін чудово захищає печінку від пошкоджень, зменшуючи несприятливий вплив на клітини.Особливості:покращує функції печінкисприяє травленнюздійснює дезінтоксикаційні процеси (безвроджує токсичні метали)активує гормони, вітаміни та ферментиналагоджує процеси формування волосся, шкіри та нігтів.Разом із таурином він відіграє чималу роль у синтезі адреналіну, креатину та інших біологічно важливих сполук. Речовина допомагає визначити в організмі наявність ртуті, свинцю та кадмію, зв'язується з ними та швидко виводить ці шкідливі речовини з нашого тіла.Як приймати:По 1-4 капсули на порожній шлунок між прийманнями їжі. Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Перед застосуванням треба проконсультуватися з лікарем.
Вміст елементів в 1 порції
1 капсула
L-метіонін 500 мг
Вітамін В6 (піридоксину HCl) 2 мг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vansiton |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.12 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Група | Незамінні |
| Кількість в пачці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 60 |
| Призначення | Для внутрішніх органів, для імунної системи, для шкіри, волосся й нігтів, для нервової системи, для загального оздоровлення |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Країна виробника | Україна |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 345 ₴