
Замінник живлення Vansiton Reabilakt Complete, 500 грамів
- В наявності
- Код: CN10456
765 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Vansiton Reabilakt Complete — добавка, розроблена спеціально для підтримки здоров'я й повноцінного харчування.Особливості Vansiton Reabilakt Complete: Насичує організм у разі недостатнього живлення. Підтримує організм у разі підвищених розумових і фізичних навантажень. Сприяє нормальному рівню білка в організмі. Підтримує організм у період відновлення.Реабілакт — збалансована суміш білків, вуглеводів, вітамінів, макро- та мікроелементів та жирних кислот для ентерального та перорального приймання. Добавка може бути рекомендована для підтримки харчування: до та після операційних втручань, у разі недостатньої маси тіла, підвищених фізичних і розумових навантажень, низького апетиту.Переваги Vansiton Reabilaket Complete: Збалансована суміш білків, вуглеводів і жирних кислот. Підходить для ентерального та перорального приймання. Містить незамінні амінокислоти, вітаміни та мінеральні елементи.Цей продукт використовується для підтримки організму та корекції харчування.Як приймати Vansiton Reabilakt Complete:Може використовуватися як єдине або додаткове джерело живлення для збагачення раціону, як напій. Для приготування однієї порції визначте потрібний об'єм готової суміші згідно з таблицею дозування. Готову суміш використати впродовж 4 год із моменту приготування за кімнатної температури. Відкрите паковання зберігати щільно закритою в прохолодному місці, але не в холодильнику. Використовувати вміст відкритого паковання впродовж місяця. Перед початком вживання рекомендується проконсультуватися з лікарем.
Вміст елементів в 1 порції
100 грамів
Калорії 147,2 ккал
Жири 5,2 г
Вуглеводи 17,7 г
Білок 7,5 г
Інгредієнти
Мальтодекстрин, концентрат сироваткового білка, фруктоза, рослинні олії з середньоланцюговими тригліцеридами: кокосова олія, олія MCT (з олії пальмових ядер), крохмаль картопляний, ізолят молочного білка, соєвий ізолят, лецитин соєвий, L- речовини: (Кальція карбонат, калію хлорид, натрію хлорид, магній натуральний AquaMarine, бісгліцинат заліза, цинку цитрат, міді бісгліцинат, селеніт натрію), екстракт ламінарії (2% йоду), L-карнітин, екстракт броколі (10% сульфорафан), таурин, вітаміни: В4 (холін), вітамін С (аскорбінова кислота), вітамін В3 (ніацин), вітамін В5 (пантотенова кислота), вітамін Е (DL-α-токоферол ацетат), вітамін В6 (піридоксин), вітамін В2 (рибофлавін), вітамін В1 (тіамін), вітамін В9 (фолієва кислота), вітамін А (ретинол), вітамін В7 (біотин), вітамін D3 (холекальциферол), вітамін К1 (філохінон), вітамін В12 (ціанокобаламін), пробіотична суміш: Lactobacillus Plantarum, Streptoccus thermophilus (1:1)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vansiton |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 500 |
| Вага в пакованні | 0.5 кг |
| Вид | Сироваткові |
| Вид за походженням | Тваринний |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 10 см |
| Глибина в пакованні | 10 см |
| Дієтичні потреби | Не містить ГМО |
| Добавки | Вітаміни, мінерали, Рослинні компоненти, Карнітин, Травні ферменти |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 10 |
| Призначення | Для внутрішніх органів, для зондового харчування, для імунної системи |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Принцип дії | Швидко засвоюваний |
| Вміст білка | 7 % |
| Вміст порції | 100 грамів |
| Вміст вуглеводів | 5 % |
| Країна виробника | Україна |
| Тип оброблення | Концентрат |
| Форма випуску | Порошок |
| Ширина в пакованні | 10 см |
- Ціна: 765 ₴