Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
NOW DHA-500 — це концентрат риб'ячого жиру Омега-3, що містить удвічі більше DHA (500 мг на 1 капсулу).Особливості:допомагає заповнити брак жирних кислотзміцнює стінки судинпокращує роботу шлунково-кишкового трактуNOW DHA здійснюється відповідно до суворих стандартів контролю якості.Ті, хто відчуває нудоту або рефлюкс від інших різновидів риб'ячого жиру, мають легше переносити цю м'яку капсулу з кишковорозчинною оболонкою та заглушенням запаху.Як приймати:Приймати по 1 м'якій таблетці 1-2 рази на день під час їди.
Вміст елементів в 1 порції
1 капсула
Концентрат риб'ячого жиру 1000 мг
Омега-3
- DHA (Докозагексаєнова кислота) 500 мг
- EPA (Ейкозапентаєнова кислота) 250 мг
Інгредієнти
Капсула (швидкий желатин, гліцерин, вода) і натуральний d-альфа-токоферол.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOW |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вид | Омега 3, ДГК |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Дозування | 1000 |
| Джерело жирних кислот | Риб'ячий жир |
| Кількість в пачці, шт. | 90 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 90 |
| Призначення | Для активного довголіття, для внутрішніх органів, для імунної системи, для загального оздоровлення, для серцево-судинної системи |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Країна виробника | США |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 1 205 ₴

