Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Sporter Tribulus MAX — чудовий рослинний бустер тістостерону. Приймання комплексу м'яко й без побічних ефектів стимулює вироблення головного анаболічного гормону — тестостерону. Унаслідок цього ви можете тренуватися довше й ефективніше, а період компенсації скорочується. Тільки для підлітків.Особливості:стимуляція виробництва власного тестостеронуактивізація загального метаболізму підвищення сили та витривалості, що дає змогу досягти високих спортивних результатівприскорений ріст якісної сухої м'язової масиполіпшення еректильної функції та підвищення лібідо в чоловіківвиразніший статевий потяг, усунення симптомів ПМС і полегшення стану в період періменопаузи в жінокДобавка застосовується для стимуляції природного вироблення тестостерону в межах допустимого рівня в організмі та, як наслідок, стимуляції метаболічних процесів, підвищення витривалості та сили, а також нормалізації артеріального тиску. На підвищення рівня тестостерону впливає саме протодіосцин у складі трибулуса, тому важливо звертати увагу на його процентний вміст у препаратах.Як приймати:Приймайте 1 капсулу вранці й 1 перед сном.
Вміст елементів в 1 порції
2 капсули
Якірці стелені (Tribulus terrestris) (екстракт) [95% сапонінів] 1400 мг
— сапоніни 1330 мг
Інгредієнти
Екстракт Трибулус Террестрис (цілова рослина) (83,3%); оболонка капсули — желатин, барвники — оксиди та гідроксиди заліза, двооксид титану; засоби проти злипання — магнієві солі жирних кислот
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sporter |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Глибина в пакованні | 7 см |
| Кількість в пачці, шт. | 120 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 60 |
| Призначення | Для підвищення тестостерону, для репродуктивної системи |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 2 капсули |
| Країна виробника | Польща |
| Ширина в пакованні | 7 см |
- Ціна: 560 ₴
