
Стимулятор тестостерону Scitec Tribu 2000, 90 таблеток
- В наявності
- Код: CN10646
1 215 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Scitec Nutrition Tribu 2000 формула забезпечує Tribulus Terrestris 90% від загальних сапонінів, зокрема 20% протодіосцин, так що це дуже концентроване джерело активних інгредієнтів.Tribulus Terrestris стимулює лютеїнізувальний гормон (ЛГ) у передній час гіпофіза, який так само стимулює ваше власне виробництво тестостерону.Особливості:Підвищує силових показниківПокращує самопочуттяЗбільшує продуктивність тренуванняПідвищує лібідоСтеридні сапоніни, особливо протодіосцин, відповідають за фармакологічну діяльність Tribulus. Тестостерон є неймовірно важливим чоловічим гормоном, який підвищує м'язову масу, силу та спалювання жиру, а також підвищує лібідо та життєву енергію! Нерегулярність харчування, тренінги, старіння й шкідливі токсини довкілля все це може зменшити вироблення тестостерону!Як приймати:Приймати 1 таблетку за 30 хвилин до тренування. У дні відпочинку приймати по 1 таблетці з будь-якою їжею. Якщо ви використовуєте продукт безперервно, дотримуйтеся приймання 12 тижнів, 2 тижні відпочинку від приймання.
Вміст елементів в 1 порції
1 таблетка
Екстракт Трибулус Терестріс (Tribulus Terrestris) 2000 мг
Інгредієнти
Мікрокристалічна целюлоза, тальк, діоксид кремнію, стеарат магнію
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scitec Nutrition |
| Форма випуску | Таблетки |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.25 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Глибина в пакованні | 7 см |
| Кількість в пачці, шт. | 90 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 90 |
| Призначення | Для набирання м'язової маси, для підвищення витривалості, підвищення тестостерону, для репродуктивної системи |
| Підлога | Чоловічий |
| Вміст порції | 1 таблетка |
| Країна виробника | США |
| Ширина в пакованні | 7 см |
- Ціна: 1 215 ₴