Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
KAL DHEA 25 mg — це продукт, що регулює жировий і мінеральний обмін, що покращує ендокринну та репродуктивну функції.Дія DHEA полягає в підвищенні рівня тестостерону, який так само збільшує суху м'язову масу, підвищує лібідо та знижує жирову масу.Особливості:зменшення втомипідвищення витривалостіуповільнення процесів старіннястимуляція вироблення тестостеронускорочення періоду відновленняполіпшенню навичок мислення в літніх людейполіпшення сексуального здоров'я в чоловіків і жінокДослідження показують, що додаткове приймання DHEA може збільшити рівень чоловічого гормону тестостерону, стимулювати статевий потяг і поліпшити якість життя загалом. Він також може бути ефективним у разі депресії та втрати ваги. Спортсмени приймають DHEA для поліпшення фізичної працездатності, сили та витривалості.Як приймати:Приймати по 1 таблетці на день, бажано під час їди.
Вміст елементів в 1 порції
1 таблетка
DHEA (дегідроепіандростеророн) 25 мг
Інгредієнти
Целюлоза, стеаринова кислота, магнію стеарат, стеарат кремнію
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAL |
| Форма випуску | Таблетки |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Кількість в пачці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 60 |
| Призначення | Для підвищення витривалості, підвищення тестостерону, для репродуктивної системи |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 таблетка |
| Країна виробника | США |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 480 ₴
