-9%влевовправо
Натуральна домішка NOW Licorice Root 450 mg, 100 вегакапсул
- В наявності
- Код: CN11363
510 ₴
465 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
NOW Licorice Root — багаторічна трав'яниста рослина роду бобових. Упродовж багатьох років корінь солодки використовується для підтримки імунітету.Особливості NOW Licorice Root: Використовується для підтримки дихальної та сечостатевої систем. Підтримує надниркові елементи, шлунок і кишківник. Сприяє підтримці сили. Допомагає правильному травленню.Властивості добавки зумовлені наявністю олій, флавоноїдів, кислот і фруктози в складі.Переваги NOW Licorice Root: Натуральна рослинна добавка. Підтримує травний тракт. Використовується для підтримки організму в періоди втоми.Вважається, що солодка допомагає правильному травленню.Як приймати NOW Licorice Root:Вживати по 2 капсули 1-3 рази на день. Не рекомендується вживати добавку упродовж тривалого періоду часу. Перед початком вживання рекомендується проконсультуватися з лікарем.
Вміст елементів в 1 порції
2 вегакапсули
Екстракт солодки (Glycyrrhiza glabra) (корінець) 900 мг
Інгредієнти
Целюлоза (капсула), стеаринова кислота (рослинного походження)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOW |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Глибина в пакованні | 7 см |
| Кількість в пачці, шт. | 100 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 50 |
| Призначення | Для внутрішніх органів, для імунної системи, для шкіри, волосся й нігтів, для нервової системи, для загального відновлення |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 2 вегакапсули |
| Країна виробника | США |
| Форма випуску | Вегакапсули |
| Ширина в пакованні | 7 см |
- Ціна: 465 ₴
