Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
NOW Grapeseed Oil — легка олія без запаху з м'якими зв'язувальними та пом'якшувальними властивостями.Ця універсальна олія містить безліч незамінних жирних кислот, включно з лінолевою, олеїновою, стеариновою, пальмітиновою, міристиновою та лауриновою.Особливості:зволожує й тонізує шкірудопомагає боротися із сухістю шкірипідходить як основа під макіяжне забиває порипідходить для поліпшення структури волоссяЙого багата, шовковиста текстура ідеально підходить для усунення сухості та подразнення й підходить для всіх типів шкіри, оскільки не забиває пори та не викликає висипок.Олія виноградних кісточок ідеально підходить як основа для лосьйонів і досить м'яка, щоб використовувати його як кондиціонер для всіх типів волосся.Як застосовувати:Як натуральний зволожувальний засіб наносьте олію безпосередньо на шкіру або використовуйте як основу для лосьйонів.
Вміст елементів в 1 порції
Інгредієнти
Vitis vinifera (виноградна) олія кісточок
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NOW |
| Тип шкіри | Жирна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вид | Виноградних кісточок |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 16 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Призначення | Антибактеріальне, поживне, Пом'якшувальне, Зволожувальне |
| Об'єм, мл | 118 |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Країна виробника | США |
| Форма випуску | Рідина |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 295 ₴

