-9%влевовправо
Пробіотики та пребіотики NOW Optimal Digestive System, 90 вегакапсул
- В наявності
- Код: CN11555
855 ₴
775 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
NOW Optimal Digestive System — суміш ферментів, які допомагають перетравлювати більшість продуктів, включно з бобовими та овочами сімейства хрещатих.Особливості:вегетаріанські пробіотикидопомагає травленню бобів і капустиферменти повного спектраВегетаріанські ферменти в цьому продукті були протестовані в контрольованому лабораторному дослідженні з використанням моделі травлення нідерландської організації прикладних наукових досліджень, щоб продемонструвати їхню активність у всьому діапазоні pH травної системи.Як приймати:Приймати 2 вегакапсули після їди
Вміст елементів в 1 порції
2 вегакапсули
BioCore Optimum 200 мг
Амилаза (Aspergillus oryzae) 7000 DU
Протеаза (Aspergillus oryzae) 42000 HUT
Протеаза (Aspergillus oryzae) 8000 PC
Протеаза (Aspergillus oryzae) 4 AP
Протеаза (Aspergillus niger) 100 SAPU
Глюкоамілаза (Aspergillus niger) 10 AGU
Инвертаза (Saccharomyces cerevisiae) 800 SU
Діастаза (Aspergillus oryzae) 3,000 DP
Липаза (Candida rugosa, Aspergillus niger и Rhizopus oryzae) 1000 FIP
Альфа-галактозидаза (A. niger) (300 GaIU) 30 мг
Інгредієнти
Рисові висівки, целюлоза (капсула), рисовий мальтодекстрин і діоксид кремнію
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOW |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вид | Пребіотики |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Кількість в пачці, шт. | 90 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 45 |
| Призначення | Для активного довголіття, для внутрішніх органів, для імунної системи, для загального оздоровлення, для травлення |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 2 вегакапсули |
| Країна виробника | США |
| Форма випуску | Вегакапсули |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 775 ₴

