-59%влевовправо
Натуральна домішка Natures Plus Apple Pectin 500 mg, 180 таблеток
- В наявності
- Код: CN11678
965 ₴
400 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Natures Plus Apple Pectin 500 mg — це розчинна клітковина, що витягується з яблук, яка має безліч переваг для здоров'я, від підтримки здоров'я травної системи до підтримання здорового контролю рівня цукру в крові.Особливості:500 мг пектину зі свіжих яблук у кожній порціїРозчинна клітковина для підтримки здоров'я травної системиСприяє здоровому контролю рівня цукру в кровіПідтримує оптимальне здоров'я кишечникаСприяє відчуттю ситостіЯк приймати:Приймати по 1 таблетці після їди або відповідно до рекомендацій лікаря.Виробник оновлює зовнішній вигляд товару, дизайн може відрізнятися від представленого на фото.
Вміст елементів в 1 порції
1 таблетка
Яблучний пектин (Apple Pectin) (зі свіжих яблук) 500 мг
Інгредієнти
Дикальцій фосфат, мікрокристалічна целюлоза, стеаринова кислота, без ГМО (мальтодекстрин із тапіоки, соняшниковий лецитин, червона пальмова олія та гуарова камедь), стеарат магнію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nature's Plus |
| Форма випуску | Таблетки |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.4 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Глибина в пакованні | 7 см |
| Кількість в пачці, шт. | 180 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 180 |
| Призначення | Для внутрішніх органів, для загального оздоровлення, для очищення організму, для травлення |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 таблетка |
| Країна виробника | США |
| Ширина в пакованні | 7 см |
- Ціна: 400 ₴

