-21%Жироспалювач Olimp CarniTine Xplode Zero, 330 мл Вишня
- В наявності
- Код: CN11810-1
95 ₴
75 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відчуйте смак освіжного газованого напою Olimp Carni Tea Xplode Zero.Формула, розроблена брендом Olimp Sport Nutrition, була спрямована на підтримку зниження жирових відкладень (l-карнітин, чай). Без цукру! Жодних штучних барвників! Тільки перевірені активні інгредієнти, зокрема передусім, високоякісний L-карнітин в оптимальній порції.Особливості:Ефективніше зменшення жирових відкладеньПідтримка належного рівня глюкози в крові, що може сприятливо вплинути на зниження відчуття апетитуЕнергія природи для поліпшення концентрації та підвищення циркадностіБез цукру та штучних барвників, приємний, освіжний смакНапій завжди під рукою — маленька банка легко поміститься в дамській сумочці, рюкзаку або бардачку автомобіляДо складу продукту доданий підтримувальний обмін речовин натуральний екстракт зеленого чаю — Матча, популярний стимулятор у натуральній формі, кофеїн (з зелених кавових зерен), що підвищує концентрацію, таурин, регенерує м'язи, вітаміни та мінерали (вітамін B6 і магній), що борються з втомою, хром і N-ацетил-L-тирозин.Як приймати:Рекомендована добова доза для дорослих — 330 мл = 1 банка. Найкраще приймати охолодженим.
Вміст елементів в 1 порції
330 мілілітрів
Калорії 3 ккал
Жири 0 г
Вуглеводи 0 г
Білок 0 г
Сіль 0 г
Вітамін В6 1,4 мг
Магній 56,3 мг
Хром 40 мкг
L-карнітин 1000 мг
Натуральний кофеїн 100 мг
Таурин 500 мг
N-ацетил-L-тирозин 100 мг
L-тирозин 81,2 мг
Екстракт зеленого чаю 100 мг
Інгредієнти
вода, вуглекислий газ, кислота — лимонна кислота; L-карнітин, лактат магнію, таурин, концентрат соку чорної моркви, ароматизатор, екстракт листя зеленого чаю — матча (Camellia sinensis (L.) Kuntze), N-ацетил-L-тирозин, натуральний кофеїн (з зелених кавових зерен), підсолоджувачі — сукралоза, ацесульфам К; хлорид хрому (III), вишневий сік із концентрованого вишневого соку, гідрохлорид піридоксину — вітамін В6
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Olimp |
| Смак | Вишня |
| Форма випуску | Рідина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.33 кг |
| Вид | L-карнитин |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 15 см |
| Глибина в пакованні | 12 см |
| Добавки | Кофеин |
| Кількість в пачці, шт. | 1 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 1 банка (330 мілілітрів) |
| Об'єм, мл | 330 |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Країна виробника | Польща |
| Ширина в пакованні | 12 см |
- Ціна: 75 ₴