
влевовправо
Жирні кислоти IronFlex Omega 3 Ultra Strong, 90 капсул
- В наявності
- Код: CN11888
650 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
IronFlex Omega 3 Ultra Strong — харчова добавка, необхідна для поліпшення та прискорення відновлення організму після тренувань, підтримки нервової системи, зміцнення організму загалом. Продукт необхідний для профілактики безлічі захворювань, захисту від вільних радикалів і канцерогенів.Особливостіантиоксидантний захистприскорення жироспаленняприскорення відновлення після тренуваньпідвищення витривалостіполіпшення засвоюваності всіх нутрієнтівнормалізація холестеринупрофілактика розвитку атеросклерозуполіпшення стану шкіриОснова препарату — риб'ячий жир, очищений від шкідливих і потенційно небезпечних речовин. Айронфлекс гарантує екологічну чистоту та безпеку препарату.Продукт особливо рекомендований людям, які ведуть активний спосіб життя, багато тренуються або працюють фізично. Також приймання IronFlex Omega 3 Ultra Strong 90 капс потрібне тим, хто зайнятий розумовою працею.Як прийматиДобавку треба приймати по одній капсулі на день через 10 хвилин після їди. Капсулу не розжовуйте, запивайте достатньою кількістю води.
Вміст елементів в 1 порції
1 капсула
Риб'ячий жир 1000 мг
- EPA (ейкозапентаєнова кислота) 500 мг
- DHA (докозагексаєнова кислота) 250 мг
Вітамін Е 10 мг
Інгредієнти
Риб'ячий жир, желатин (компонент оболонки), гліцерин, вода
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IronFlex |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вид | Омега 3 |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Дозування | 1000 |
| Джерело жирних кислот | Риб'ячий жир |
| Кількість в пачці, шт. | 90 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 90 |
| Призначення | Антиоксиданти, для імунної системи, для шкіри, волосся й нігтів, для серцево-судинної системи |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Країна виробника | Польща |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 650 ₴
