
Амінокислота Haya Labs L-Methionine 500 mg, 60 капсул
- В наявності
- Код: CN12036
395 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Haya Labs L-Methionine містить незамінну амінокислоту L-метіонін, яка підтримує печінку, підтримує мозкову діяльність і сприятливо впливає на серце та нирки. L-метіонін допомагає травній системі, є потужним антиоксидантом, нейтралізує шкідливий вплив вільних радикалів і сприяє процесам очищення організму.Особливості Haya Labs L-Methionine: Підтримує роботу печінки. Потужний антиоксидант. Підтримує процеси очищення. Підтримує роботу серця Допомагає травній системі. Сприяє здоров'ю кісток. Підтримує мозкову діяльність.Ця незамінна амінокислота є багатим джерелом сірки, а також підтримує роботу мозку та пам'ять.Переваги Haya Labs L-Methionine: Підтримує здоров'я кісток. Підтримує стан шкіри та волосся. Зручна форма приймання. Незамінна амінокислота.Haya Labs L-Methionine підтримує здоров'я кісток і підтримує стан шкіри та волосся.Як приймати Haya Labs L-Methionine:Вживати по 2 капсули на день перед їдою. Перед початком вживання рекомендується проконсультуватися з лікарем.
Вміст елементів в 1 порції
1 капсула
L-метіонін (вільна форма) 500 мг
Інгредієнти
Желатин, стеарат магнію
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haya Labs |
| Тип | Капсули |
| Форма випуску | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.12 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Група | Незамінні |
| Кількість в пачці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 60 |
| Призначення | Антиоксиданти, для внутрішніх органів, для нервової системи, для загального оздоровлення |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Країна виробника | США |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 395 ₴