Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Amix Nutrition GreenDay ProVegan Probio Daily — комбінація пробіотиків і пребіотиків, що забезпечують не тільки брак проблем із травленням і швидкий обмін речовин, але й самопочуття й велика регенерація організму.Особливості:Всебічна підтримка завдяки синергетичній формулі пробіотиків і пребіотиків6 добірних штамів бактерій і 750 мільйонів їх одиниць!відновлення мікрофлори кишківниказменшення харчових нездужань, тобто нудота, розлад шлунка, здуття животанайкращий обмін речовин і засвоєння деяких речовинзахист від захворювань травної системибільше енергії та поліпшення самопочуттяміцний імунітетпідходить для веганів і вегетаріанцівGreenDay Probio DAILY являє собою комбінацію пробіотиків і пребіотиків в одній добавці.Пробіотична частина складається із 6 відібраних бактеріальних штамів і 750 млн одиниць, що підтримують підтримання позитивного балансу мікрофлори в кишківнику.Пребіотична частина слугує їжею для здорових кишкових бактерій. Пробіотики — це живі культури мікробів, а пребіотики сприяють їхньому росту та живленню. Вони для них як їжа, що сприяє розвитку і, у такий спосіб, зміцнює мікрофлору. Така кількість і різноманітність забезпечують всебічну підтримку.Як приймати:Приймати по 1 капсулі 1-3 рази на день, бажано під час їжі або за призначенням лікаря.
Вміст елементів в 1 порції
1 капсула
Amix Probiotic Blend 750 млн організмів
DE111 (Bacillus subtilis), Bacillus coagulans (LactoSpore® ), Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei
FOS(фруктоолігосахариди — комплекс інулінового соку) 150 мг
BioMOS FG(комплекс олігосахаридів манна) 50 мг
Інгредієнти
Рослинна целюлоза (капсула); мікрокристалічна целюлоза; антизлежувачі: магнію стеарат і діоксид кремнію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amix |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.12 кг |
| Вид | Пробіотики |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Кількість в пачці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 60 |
| Призначення | Для внутрішніх органів, для мікрофлори, для травлення |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 вегакапсула |
| Країна виробника | Великобританія |
| Форма випуску | Вегакапсули |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 550 ₴
