
Жирні кислоти Solgar Cod Liver Oil Vitamin A&D, 100 капсул
- В наявності
- Код: CN12368
465 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Solgar Cod Liver Oil Vitamin A&D — харчова добавка на основі олії печінки тріски, багатої на вітаміни А і D.Особливості:зменшення запальних процесівзміцнення імунітетуполіпшення засвоєння кальціюзахист зорупідтримання здоров'я серцево-судинної системипідтримання роботи мозкудопомога у відновленні після тренуваньОлія печінки тріски від Solgar® містить вітаміни A і D, які підтримують здоров'я імунної системи та очей, сприяють підтримці гостроти зору та міцності кісток. Олія, що входить до складу цього засобу, була очищена від забруднень методом молекулярної дистиляції.Як приймати:Як харчову домішку для дорослих вживати по одній (1) капсулі тричі на день, бажано під час їжі або відповідно до призначення лікаря.
Вміст елементів в 1 порції
1 капсула
Масло печени трески 462 мг
Вітамін А (ретинілпальмітат) 375 мкг
Вітамін D (холекальциферол) 3,4 мкг (135 МО)
Інгредієнти
Олія печінки тріски, желатин, рослинний гліцерин, ретинілпальмітат, холекальциферол, змішані токофероли.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Solgar |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Глибина в пакованні | 7 см |
| Джерело жирних кислот | Масло печени трески |
| Кількість в пачці, шт. | 100 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 100 |
| Призначення | Для активного довголіття, для імунної системи, для загального оздоровлення, для опорно-рухового апарату, для органів зору |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Країна виробника | США |
| Ширина в пакованні | 7 см |
- Ціна: 465 ₴