-13%влевовправо
Жирні кислоти NOW Red Omega, 180 капсул
- В наявності
- Код: CN12608
2 385 ₴
2 065 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
NOW Red Omega — це концентрат риб'ячого жиру в стандартному дозуванні 1000 мг на 1 капсулу унікалений вмістом червоного дріжджового рису та CoQ10.Червоний дріжджовий рис (RYR) — це натуральний продукт ферментації рису з червоними дріжджами (Monascus purpureus). Упродовж століть RYR використовувався як ароматизатор і барвник в азійській кухні, а також цінувався традиційними азійськими травниками.Особливості:містить червоний дріжджовий рисриб'ячий жир найвищої якостізбагачений CoQ10NOW Red Omega додатково збагачений CoQ10 і риб'ячим жиром омега-3 для підтримки здорової серцево-судинної системи. В одній капсулі міститься половина добового дозування, необхідного для отримання максимальної користі від приймання Омега жирних кислот.Призначення:підтримка судинної системипідтримка серцяпідтримка суглобів і зв'язокпідтримка шлунково-кишкового трактупідтримка загального стану шкіри та здоров'яNOW Red Omega виробляється з обережністю, щоб уникнути присутності цитриніну, небажаного побічного продукту процесу ферментації RYR. Вживаючи жирні кислоти від фірми NOW, ви можете бути впевнені в якості продукції американської компанії.Як приймати:Вживати по 2 капсули на день під час їди.
Вміст елементів в 1 порції
2 капсули
Калорії 20 ккал
Жири 2 г
- насичений жир 0,5 г
Концентрат натурального риб'ячого жиру 2000 мг
- EPA (ейкозапентаєнова кислота) 360 мг
- DHA (докозагексаєнова кислота) 240 мг
Органічний червоний дріжджовий рис (Monascus purpureus) 600 мг
CoQ10 (Коензим Q10) 60 мг
Інгредієнти
М'яка желатинова капсула (швидкий желатин, гліцерин, вода, ріжкове дерево), бджолиний віск, натуральний d-альфа-токоферол і соєвий лецитин. Містить рибу (сарди, анчоуси, скумбрія) і сою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOW |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.4 кг |
| Вид | Омега 3 |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Глибина в пакованні | 7 см |
| Добавки | Q10 |
| Дозування | 2000 |
| Джерело жирних кислот | Риб'ячий жир |
| Кількість в пачці, шт. | 180 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 90 |
| Призначення | Антиоксиданти, Для активного довголіття, для внутрішніх органів, для імунної системи, для загального оздоровлення, для опорно-рухового апарату, для травлення, серцево-судинної системи, для суглобів і зв'язок |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 2 капсули |
| Країна виробника | США |
| Ширина в пакованні | 7 см |
- Ціна: 2 065 ₴

