
влевовправо
Жирні кислоти NOW Ultra Omega-3, 180 рибних капсул
- В наявності
- Код: CN12611
2 000 ₴
1 995 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
NOW Ultra Omega-3 в рибних капсулах — це підвищений концентрат риб'ячого жиру в стандартному дозуванні 1000 мг на 1 капсулу унікаленою своєю капсулою, зробленою з риб'ячого желатину.Особливості:риб'ячий жир у рибній капсуліриб'ячий жир найвищої якостіне містить потенційно небезпечних забруднювальних речовинNOW Ultra Omega-3 — чудовий спосіб підтримати серцево-судинну систему, роботу мозку та оздоровити кровоносні судини. Також риб'ячий жир допомагає швидше спалювати підшкірний жир і оздоровлює шкіру. Підходить усім фізично активним людям.Активний інгредієнт добавки — високоочищений риб'ячий жир. Виробник гарантує безпеку продукту.Призначення:оздоровлення серцево-судинної системизниження рівня холестеринупідвищення еластичності кровоносних судинпідтримання роботи мозкузміцнення пам'ятіпідвищення витривалостіЦей концентрат риб'ячого жиру відбувається відповідно до суворих стандартів контролю якості. Він протестований на брак потенційно небезпечних забруднювальних речовин (наприклад, ПХД, ртуті, діоксидів та інших важких металів). Цей продукт виробляється в капсулах із риб'ячого желатину, що є альтернативою м'яким капсулам із побутового желатину.Як приймати:Приймати по 1 капсулі 1-2 рази на день під час їжі
Вміст елементів в 1 порції
1 рибна капсула
Калорії 10 ккал
Жири 1 г
- насичені жири <0,5 г
- поліненасичені жири 1 г
- мононенасичені жири <0,5 г
Концентрат риб'ячого жиру 1000 мг
- EPA (ейкозапентаєнова кислота) 500 мг
- DHA (докозагексаєнова кислота) 250 мг
Інгредієнти
Капсула (рибний желатин, гліцерин, вода), лимонна олія та d-альфа-токоферол (сонячник). Містить риб'ячий жир (анчоуси) і рибний желатин (тилапія, баса).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOW |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вид | Омега 3 |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Глибина в пакованні | 7 см |
| Дозування | 1000 |
| Джерело жирних кислот | Риб'ячий жир |
| Кількість в пачці, шт. | 180 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 180 |
| Вміст порції | 1 рибна капсула |
| Ширина в пакованні | 7 см |
- Ціна: 1 995 ₴

