Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
NOW Cocoa Butter with Jojoba Oil — це олія, призначена для зволоження шкіри по всьому тілу та використання у формі маски для волосся.Особливості:допомагає пом'якшити та зволожити шкіру на тілідопомагає наситити волосся, давши здоровий блискдопомагає боротися із сухістю шкіриNOW Cocoa Butter with Jojoba Oil поєднує в собі пом'якшувальні властивості олії какао та тривале живлення олії жожоба. Олія жожоба дуже схожа на шкірний жир, що виробляється нашою власною шкірою, що робить його чудовим вибором для олій для обличчя й тіла, а також для догляду за волоссям і шкірою голови. У поєднанні один з одним вони можуть допомогти впоратися з багатьма проблемами сухої шкіри.Рекомендації щодо застосування:Щоб пом'якшити, вичерпайте й енергійно розтирайте між чистими руками, поки не буде досягнута бажана текстура. Як щоденний зволожувальний крем наносьте на шкіру в міру потреби.
Вміст елементів в 1 порції
Інгредієнти
75% олії насіння теоброма какао (какао) і 25% олії насіння симмондсії китайської (жожоба)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NOW |
| Призначення і результат | Живлення |
| Тип шкіри | Суха |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 15 см |
| Глибина в пакованні | 10 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Призначення | Масажне, поживне, Зволожувальне |
| Об'єм, мл | 184 |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Країна виробника | США |
| Ширина в пакованні | 10 см |
- Ціна: 730 ₴


