
Стимулятор тестостерону Amix Nutrition D-AA, 100 капсул
- В наявності
- Код: CN12707
960 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Amix Nutrition D-AA — це революційно нова добавка, що ґрунтується на одній із природних амінокислот, що трапляються в організмі людини — D-аспарагіновій кислоті.Особливості:Збільшує природне вироблення тестостеронуПідтримує ріст і силу м'язівПідсилює лібідоПідтримує регенераціюDAA є основним інгредієнтом бустерів тестостеронуМістить Methocel® CRT-ssDAA швидко збільшує вироблення тестостерону гіпофізом в основі мозку та яєчних, змушуючи організм виробляти більше сигнальних молекул, що контролюють секрецію тестостерону.Як вживати:Як харчову домішку приймайте по 5 капсул на день. Щоденну порцію можна приймати відразу або розділити та вживати впродовж дня.Використовуйте цей продукт макс. упродовж 8 тижнів із наступною 4-тижневою перервою в циклі.
Вміст елементів в 1 порції
5 капсул
D-аспарагінова кислота 3000 мг
Інгредієнти
Рослинна капсула (гідроксипропілметилцелюлоза, очищена вода, барвник: карбонат кальцію), стабілізатор: гідроксипропілметилцелюлоза Methocel®, антизлежувачі: рослинний стеарат магнію й діоксид кремнію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amix |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Глибина в пакованні | 7 см |
| Кількість в пачці, шт. | 100 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 20 |
| Призначення | Для підвищення тестостерону |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 5 капсул |
| Країна виробника | Великобританія |
| Ширина в пакованні | 7 см |
- Ціна: 960 ₴