Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Amix Nutrition ZMA — це унікальна запатентована мінеральна підтримувальна формула з високобіодоступними формами цинку та магнію, насичена вітаміном B6 для подальшого поліпшення засвоєння та використання цинку та магнію.Особливості:Поєднання магнію, цинку та вітаміну B6Відповідає за підвищення рівня тестостеронуСпрямований на поліпшення якості сну, регенерації, самопочуттяМістить високо біодоступні форми елементівЧудова суміш, що містить магній, дефіцит якого дуже поширений, у поєднанні з цинком і вітаміном B6. Ідеальне поєднання, що сприятливо впливає на якість життя.Загалом домішка Amix призначена для поліпшення якості сну, регенерації, самопочуття та підвищення рівня тестостерону. Проте ви маєте дивитися на цю добавку через призму інгредієнтів, що містяться в ній. Добавка ефективно запобігає дефіциту магнію, цинку та вітаміну B6.Як приймати:чоловікам вживати по 3 або жінкам по 2 капсули на день, бажано натщесерце за 30-60 хвилин до сну.
Вміст елементів в 1 порції
3 капсулы
ZMA ® 2400 мг
Цинк (монометіонін, L-OptiZinc® та аспартат) 30 мг
Магній (цитрат, оксид) 450 мг
Вітамін В6 (піридоксин HCL) 10.5 мг
Інгредієнти
рослинна капсула (гідроксипропілметилцелюлоза, очищена вода, барвник: карбонат кальцію), антизлежувачі: рослинний стеарат магнію, діоксид кремнію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amix |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Кількість в пачці, шт. | 90 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 30 |
| Призначення | Для підвищення тестостерону, для поліпшення сну |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 3 капсулы |
| Країна виробника | Великобританія |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 930 ₴
