
Шейкер No Brand "Never Give Up", 700 мл, Red
- В наявності
- Код: CN12781
180 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зручний спосіб приготування коктейлів і спортивних напоїв.Кришка та ковпачок із різзю. Шейкер зручно тримати, що неабияк спрощує процес змішування. Шейкер виготовлений із поліпропілену без використання BPA.Місткість 700 мл дасть змогу приготувати в ньому будь-який спортивний напій
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Кількість відсіків | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.5 кг |
| Висота в пакованні | 20 см |
| Глибина в пакованні | 10 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Об'єм, мл | 700 |
| Країна виробника | Китай |
| Тип закриття | Кришка, На різі |
| Тип перемішування | Сітка |
| Колір | Чорно-червоний |
| Ширина в пакованні | 10 см |
- Ціна: 180 ₴