Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Zoomad Labs Wild Beast — це універсальна формула найкращих активних інгредієнтів для підвищення природного вироблення тестостерону.Особливості:аспарагінова кислота стимулює секрецію гормону росту, підвищує вироблення тестостерону в яєчнях і в такий спосіб підвищує лібідо та сексуальну активністьсапоніни пажитника та трибулуса високої концентрації для вищого вироблення природного тестостеронуекстракти вівса та маки мають сильні властивості афродизіакукомплекс ZMA також стимулюватиме вироблення ендогенного тестостеронуWild Beast поєднує в собі найкращі натуральні екстракти та мінерали в оптимальних дозах, щоб допомогти збільшити власне ендогенне виробництво. Ви можете багато чого придбати та нічого не втрачати!Як приймати:Приймати до 6 таблеток на день, запиваючи великою кількістю води.
Вміст елементів в 1 порції
6 таблеток
D-аспарагінова кислота 7000 мг
Екстракт пажитника (Тrigonella foenum-graecum) (сима) 1500 мг
- 60% сапонінів 793 мг
Екстракт трибулусу (Tribulus terrestris L.) 1500 мг
- 90% сапонінів 1350 мг
Порошок маки (Lepidium meyeni) (корінець) 10:1 200 мг
Сухий екстракт вівса (Аvena sativa) 10:1 175 мг
Карбонат магнію 300 мг
— магній 69,2 мг
Сульфат цинку 25 мг
- цинк 9,1 мг
Вітамін B6 (піридоксин гідрохлорид) 5 мг
| Основні | |
|---|---|
| Форма випуску | Таблетки |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.3 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Глибина в пакованні | 7 см |
| Кількість в пачці, шт. | 180 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 30 |
| Призначення | Для підвищення тестостерону |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 6 таблеток |
| Країна виробника | Іспанія |
| Ширина в пакованні | 7 см |
- Ціна: 1 635 ₴
