Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Bluebonnet Intimate Essentials DHEA 25 mg — це сучасна харчова добавка, розроблена для підтримки нормального рівня ДГЕА для здорової статевої функції та функції фертильності як у чоловіків, так і в жінок.Особливості:Підвищує стійкість до стресів організмуНормалізує гормональний фон у чоловіків і жінокСтимулює спалювання жиру, відбувається зниження ваги без зниження апетитуПідвищує силу та витривалістьПідвищує імунітетПідвищує сексуальну активністьBluebonnet Intimate Essentials DHEA збільшує силу та потужність, підвищує рівень тестостерону, зменшує стрес і тривогу, симптоми депресії, допомагає спалити жир, прискорює обмін речовин, стимулює імунну систему.Як приймати:Як харчову домішку приймайте по одній капсулі один раз на день, бажано під час їжі або за призначенням лікаря.
Вміст елементів в 1 порції
1 вегакапсула
DHEA (дегідроепіандростеророн мікронізований) (корінінь дикого ямсу) 25 мг
Інгредієнти
Капсула (гіпромелоза, очищена вода), рослинна целюлоза, рослинний стеарат магнію, діоксид кремнію
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bluebonnet Nutrition |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.12 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Кількість в пачці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 60 |
| Призначення | Для підвищення тестостерону, для репродуктивної системи |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 вегакапсула |
| Країна виробника | США |
| Форма випуску | Вегакапсули |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 860 ₴

