Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Country Life DHEA Complex for Men — комплексна харчова домішка на основі DHEA й екстракту трибулусу, яка сприяє виробленню чоловічих статевих гормонів і підтримує естетичне старіння.Особливості:Сприяє нормалізації чоловічих гормонівПідвищує імунітетЗменшує ризик серцево-судинних захворюваньПокращує контроль рівня цукру в кровіЗнижує ефекти стресового гормону кортизолуРівень ДГЕА, який сприяє виробленню чоловічих гормонів, знижується з віком. Цей продукт розроблений для чоловіків і містить такі компоненти, як-от муміє й екстракт трибулусу.Як приймати:Дорослим приймати по одній (1) капсулі на день або за приписом лікаря. Не перевищуйте допустиму дозу.
Вміст елементів в 1 порції
1 капсула
Вітамін E (сукнат d-альфа-токоферілової кислоти) 16.8 мкг (25 МО)
Екстракт муміє 50 мг
Дегідроепіандростерон (ДГЕА) 50 мг
Екстракт якорців стельовихєкта (Tribulus terrestris) (лист) 10 мг
Інгредієнти
Целюлоза, целюлоза (оболочка капсули), стеарат магнію, силікат кальцію, діоксид кремнію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Country Life |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.12 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Кількість в пачці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 60 |
| Призначення | Для підвищення тестостерону |
| Підлога | Чоловічий |
| Вміст порції | 1 вегакапсула |
| Країна виробника | США |
| Форма випуску | Вегакапсули |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 1 420 ₴

