Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Natrol Yohimbe Bark 500 mg — натуральна харчова добавка на основі екстракту кори йохімбе. Це натуральна трава для чоловічого сексуального здоров'я та сили.Особливості:Стимулює вироблення тестостеронуПідвищує рухову активністьПідтримує рівень стартової мобілізації організмуНеабияк підсилює загальну резистентність організмуПідвищення лібідоОснова цього бустера — екстракт із кори дерева йохімбе, що зазвичай трапляється в Західній Африці. Стимуляція синтезу тестостерону дасть змогу швидше нарощувати суху масу, швидше відновлюватися й почуватися краще. Додатковий ефект від приймання цього препарату — ефект жироспалювання. І все це — без побічних ефектів! Висока концентрація йохімбе розрахована спеціально на спортсменів, що інтенсивно тренуються.Як приймати:Вживати по 1 капсулі до трьох разів на день під час їди. Не перевищувати рекомендовану дозу.
Вміст елементів в 1 порції
1 капсула
Екстракт йохімбе (Pausinystalia johimbe) (кора) 500 мг
Інгредієнти
Барвник «карамель», желатин, дикальцію фосфат, мальтодекстрин, стеарат магнію, діоксид кремнію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Natrol |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Кількість в пачці, шт. | 90 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 90 |
| Призначення | Для підвищення тестостерону, для зниження ваги |
| Підлога | Чоловічий |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Країна виробника | США |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 535 ₴

