-1%влевовправо
Натуральна домішка Source Naturals Sleep Science NightRest Melatonin, 50 таблеток
- В наявності
- Код: CN13625
405 ₴
400 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Source Naturals NightRest Melatonin — натуральна харчова добавка, що містить мелатонін, рослинні екстракти й амінокислоти для поліпшення сну та засинання.Особливості:Подовжена фаза глибокого снуШвидке засинанняПокращена регенераціяПоліпшення самопочуттяПідвищена секреція гормону ростуПоліпшення когнітивних здібностей мозкуSource Naturals NightRest Melatonin поєднує потужну дію мелатоніну та гамма-аміномасляної кислоти з ключовими амінокислотами та заспокійливими травами. Цей унікальний комплекс містить традиційні трави та виробляється з використанням передових технологій, забезпечуючи ефективне розслаблення перед сном.Як приймати:Приймати за потребою по 1-2 таблетки за 30-60 хвилин до сну. Не треба перевищувати рекомендовану дозу.
Вміст елементів в 1 порції
2 таблетки
Калорії 10 ккал
Вуглеводи 1 г
Магній (амінокислотний комплекс магнію) 300 мг
Натрій 10 мг
Гама-аміномасляна кислота (ГАМК) 500 мг
Таурин 300 мг
Гліцин 250 мг
Мелатонін 5 мг
Екстракт пасифлори (наземні частини) 200 мг
Екстракт ромашки (квіти) 100 мг
Шоломниця (наземні частини) 70 мг
Екстракт меліси лікарської (наземні частини) 60 мг
Інгредієнти
Стеаринова кислота, модифікована целюлозна камедь, гідроксипропілцелюлоза, двозамісний фосфат кальцію, аравійська камедь, діоксид кремнію, стеарат магнію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Source Naturals |
| Форма випуску | Таблетки |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Добавки | Вітаміни, Мінерали, Мелатонін, Амінокислоти |
| Кількість в пачці, шт. | 50 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 25 |
| Призначення | Для мозку, для нервової системи, для поліпшення сну |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 2 таблетки |
| Країна виробника | США |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 400 ₴
