
влевовправо
Стимулятор тестостерону MST Beta-Ecdysterone, 240 капсул
- В наявності
- Код: CN13380
1 936 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
MST Beta-Ecdysterone — не гормональний комплекс, що має чітко окреслену стимулювальну й анаболічну дію для збільшення сухої м'язової маси, працездатності, підтримки анаболізму та прискорення відновлення.Особливості:стимуляція вироблення тестостеронуспалювання жирової тканини та нарощування сухої м'язової масигарний метаболізм в організмістабілізація цукру в кровіпідвищення імунного захисту завдяки активації клітинного імунітетузбільшення витривалості, сили, працездатностіполіпшення психічного станупосилення біосинтезу білка в організміпідвищення функціональних можливостей організмуприскорення після тренувального відновленняомолодження організму (надає антиоксидантний ефектУ добавці містяться рослинні компоненти, які стимулюють природну секрецію тестостерону, посилюють м'язовий анаболізм і сексуальну активність, підвищують силу, витривалість, тренувальну працездатність.Як приймати:Приймати по 3 капсули після сніданку, запиваючи великою кількістю рідини (200 мл).
Вміст елементів в 1 порції
3 капсулы
Шпинат (Spinacia oleracea) (листя) 1800 мг
Бета-ексдистерон 90 мг
Інгредієнти
Желатин, діоксид кремнію, кальцієві солі ортофосорної кислоти
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MST |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.35 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Глибина в пакованні | 7 см |
| Добавки | Рослинні компоненти |
| Кількість в пачці, шт. | 240 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 80 |
| Призначення | Для набирання м'язової маси, для загального відновлення, підвищення тестостерону |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 3 капсулы |
| Країна виробника | Германия |
| Ширина в пакованні | 7 см |
- Ціна: 1 936 ₴
