-1%влевовправо
Стимулятор тестостерона Natures Plus DHEA-25 with BioPerine, 60 капсул
- В наявності
- Код: CN13521
925 ₴
915 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Natures Plus DHEA-25 with BioPerine — натуральна харчова добавка на основі дегідроепіандростерону — це попередник гормону, який підтримує процес здорового старіння.Особливості:Підтримує вироблення гормонівСприяє енергії та гарному настроюПідтримує здорове старінняСприяє здоровому контролю вагиПідтримує імунне здоров'яМікронізований для повної переваги ДГЕАМістить біоперин для підвищення біодоступностіШвидкодійні вегетаріанські капсулиДГЕА зменшує утворення кортизолу, гормону стресу, захищаючи кістки, м'язи та шкіру від його шкідливого впливу та сповільнюючи процес старіння. Цей гормон збільшує силу та потужність, підвищує рівень тестостерону, зменшує стрес і тривогу, симптоми депресії, допомагає спалити жиру, прискорює обмін речовин, стимулює імунну систему, знижує ризик серцево-судинних захворювань, а також підходить як для силових спортсменів, так і для людей, які бажають знизити масу тіла.Як приймати:Як харчову домішку приймати по 1 капсулі на день або за призначенням лікаря.
Вміст елементів в 1 порції
1 капсула
DHEA (дегідроепіандростеророн) 25 мг
Bioperine (Piper nigrum) (пліди) 5 мг
- 1-пипероилпиперидин (стд. 95%) 4.8 мг
Інгредієнти
Мікрокристалічна целюлоза, дикальційфосфат, рослинна целюлоза, кремнезем і магнію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nature's Plus |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Добавки | Екстракт чорного перцю |
| Кількість в пачці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 60 |
| Призначення | Для активного довголіття, для імунної системи, для загального оздоровлення |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Країна виробника | США |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 915 ₴

