
Стимулятор тестостерону Haya Labs Tribulus Terrestris 500 mg, 90 капсул
- В наявності
- Код: CN13573
425 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Haya Labs Tribulus Terrestris 500 mg — це повністю натуральна харчова добавка у формі капсул, яка покращує гормональний баланс у чоловіків, стимулює нарощування м'язової маси, підвищує витривалість під час напружених тренувань і підтримує сексуальна функція.Haya Labs Tribulus Terrestris стимулює імунну систему, регулює серцеву діяльність і знижує високий кров'яний тиск. Сталені якоря покращують спалювання зайвого жиру, допомагають розщеплювати шкідливий холестерин і сприятливо впливають на печінку. Цей рослинний екстракт підвищує апетит і усуває відчуття млявості та втоми.Особливості:Покращує гормональний балансПідтримує здоров'я простатиСприяє росту м'язової масиЗбільшує витривалістьЗбільшує статевий потягПотужний імуностимуляторПідтримує серцеву діяльністьЗнижує високий кров'яний тискСтимулює спалювання жируЗнижує рівень холестеринуЗміцнює здоров'я печінкиHaya Labs Tribulus Terrestris містить екстракт трави Tribulus Terrestris з високим вмістом сапонінів — похідних метаболічних речовин рослин. Tribulus terrestris збільшує природне вироблення тестостерону в організмі, зміцнює здоров'я передміхурової залози, підвищує лібідо та покращує статеву функцію. Цей екстракт сприяє нарощуванню сухої м'язової маси, покращує здоров'я м'язової тканини та сприяє більшій витривалості під час високоінтенсивних тренувань.Як приймати:Вживати по 1 капсулі до 2 разів на день перед їдою.
Вміст елементів в 1 порції
1 капсула
Трибулус терестрис (наземні частини та плоди) (мін. 40% сапонінів) 500 мг
Інгредієнти
Желатин, стеарат магнію, трикальцій фосфат
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haya Labs |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Кількість в пачці, шт. | 90 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 90 |
| Призначення | Для набирання м'язової маси, підвищення тестостерону, для репродуктивної системи |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Країна виробника | США |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 425 ₴