Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Nosorog Collagen Peptides Plus — натуральна харчова добавка на основі гідролізованих пептидів колагену, збагачена вітаміном C для кращого засвоєння й кальцієм для максимального підтримання здоров'я шкіри, кісток, зубів і зв'язок.Особливості:підвищення еластичності шкіриоздоровлення всієї сполучної тканинизміцнення волоссяпосилення вироблення суглобового мастиладопомога в підтримці анаболічного стануКолаген — це основний структурний білок в організмі, який відповідає за здоров'я шкіри, волосся, нігтів, кісток, суглобів і зв'язок. Колагенові пептиди — це невеликі фрагменти колагену, які легше засвоюються організмом, ніж цілісний колаген. Вони також більш біодоступні, що означає, що вони ефективніше поглинаються і використовуються організмом.Як приймати:Приймайте по три таблетки, запиваючи склянкою води
Вміст елементів в 1 порції
3 таблетки
Гідролізований колаген 3000 мг
Кальцій (цитрат) 300 мг
Вітамін С (аскорбінова кислота) 180 мг
Лактози моногідрат 225 мг
Крохмаль картопляний 156 мг
Кальцій (стеарат) 39 мг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOSOROG |
| Форма випуску | Таблетки |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Кількість в пачці, шт. | 90 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 30 |
| Призначення | Для шкіри, волосся й нігтів, для опорно-рухового апарату, для суглобів і зв'язок |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 3 таблетки |
| Країна виробника | Україна |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 270 ₴
