-1%Жирні кислоти Jarrow Formula Borage, 120 капсул
- В наявності
- Код: CN13792
1 735 ₴
1 715 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Jarrow Formula Borage — натуральна харчова добавка на основі стабілізованої олії з насіння бурачника холодного пресування, що не містить гексону, яке характеризується найвищим вмістом гамма-ліноленової кислоти (ГЛК) з доступних джерел.Особливості:240 мг гамма-ліноленової кислоти на капсулуПродукт отриманий методом холодного пресування, не містить гексануДопомагає підтримувати здоров'я шкіри та імунної системиПолегшує дискомфортні прояви ПМСГамма-ліноленова кислота — це важлива омега-6 жирна кислота, необхідна для виробництва корисних простагландинів (гормоноподібних сполук), які відіграють важливу роль у підтриманні здорового стану шкіри та функцій імунної системи. Олія огірочника забезпечує підтримку у разі легкого дискомфорту, викликаного ПМС.Як приймати:Приймати по 1 капсулі 1-2 рази на день під час їжі або відповідно до рекомендацій лікаря.
Вміст елементів в 1 порції
1 капсула
Калорії 10 ккал
Жири 1 г
Олія бурачника (Borago officinalis) (сима) 1200 мг
- Гамма-ліноленова кислота (ГЛК) 240 мг
Інгредієнти
Гамма токоферол (доданий для збереження свіжості); капсула з желатину, гліцерину та очищеної води.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jarrow Formulas |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вид | Омега 6 |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Глибина в пакованні | 7 см |
| Джерело жирних кислот | Огірочник |
| Кількість в пачці, шт. | 120 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 120 |
| Призначення | Для імунної системи, для шкіри, волосся й нігтів, для репродуктивної системи |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Країна виробника | США |
| Ширина в пакованні | 7 см |
- Ціна: 1 715 ₴