
влевовправо
Препарат для суглобів і зв'язок Forever Living Freedom, 1 л
- В наявності
- Код: CN14592
1 634 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Forever Freedom — це унікальний препарат, який підтримує здоров'я суглобів і гнучкість. Він ідеально підходить для спортсменів і людей, які ведуть активний спосіб життя, а також для тих, хто хоче підтримувати здоров'я суглобів із віком.Особливості Forever Freedom:Збагачений із глюкозаміном, хондроїтином і MSM, що сприяє здоров'ю суглобівМістить стабілізований гель алое вера, що підтримує здоров'я травної системиПідтримує змащення суглобів і покращує їх гнучкістьПідходить для людей з активним способом життя, спортсменів, а також для тих, хто хоче підтримувати здоров'я суглобів під час старінняForever Freedom є ефективним засобом для підтримки здоров'я суглобів, зменшення дискомфорту, пов'язаного з різними умовами суглобів і підвищення загального рівня комфорту та гнучкості під час руху. Препарат також допомагає зміцнити хрящі та підтримати їхнє здоров'я, що важливо для забезпечення тривалої функціональності суглобів.Переваги Forever Freedom:Допомагає знизити відчуття дискомфорту в суглобах і поліпшити їхню рухливістьПідтримує здоров'я і пружність хрящівСприяє здоров'ю травної системи завдяки алое вераПокращує якість життя завдяки зменшенню обмежень, пов'язаних із проблемами суглобівForever Freedom може виявитися корисним для зміцнення імунної системи та підтримки загального здоров'я організму, оскільки він містить натуральні інгредієнти, що сприяють загальному добробуту.Як приймати Forever Freedom:Рекомендується використовувати препарат регулярно, дотримуючись інструкцій на пакованні або рекомендацій лікаря.
Вміст елементів в 1 порції
100 мл
Калорії 29 ккал
Жири 0 г
Вуглеводи 6.25 г
- цукор 2.9 г
Протеїн 1.25 г
Натрій 116 мг
Глюкозамін сульфат 1250 мг
Хондроїтин сульфат 1000 мг
МSМ (Метилсульфонілметан) 625 мг
Інгредієнти
Стабілізований гель алое вера, сорбіт, натуральний концентрат апельсинового соку, фруктоза, сульфат глюкозаміну, сульфат хондроїтину, натуральний апельсиновий ароматизатор, метилсульфонілметан, аскорбінова кислота, лимонна кислота, сорбат калію, бензоат натрію, токоферол
Містить молюсків (креветки, краби)
| Основні | |
|---|---|
| Форма випуску | Рідина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 1 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 25 см |
| Глибина в пакованні | 10 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 4 |
| Призначення | Для опорно-рухового апарату, для суглобів і зв'язок |
| Об'єм, мл | 1000 |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 240 мл |
| Тип | Глюкозамін, Хондроїтин, Метилсульфонілметан (MSM) |
| Ширина в пакованні | 10 см |
- Ціна: 1 634 ₴
