
влевовправо
Пробіотики та пребіотики OstroVit Pharma PRO-60 BIOTIC LactoSpore, 60 капсул
- В наявності
- Код: CN14352
355 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
OstroVit Pharma PRO-60 BIOTIC LactoSpore — це біологічно активна домішка в капсулах, що містить живі культури пробіотичних бактерій — Bacillus coagulans MTCC 5856 LactoSpore, запатентована Sabinsa. Наш пробіотик дає змогу підтримувати збалансовану мікрофлору кишківника.Особливості OstroVit Pharma PRO-60 BIOTIC LactoSpore: Підтримує процеси травлення Дає змогу підтримувати збалансовану мікрофлору кишківника. Штамми пробіотичних бактерій сприяють підтримці нормальної кишкової флори.LactoSpore позитивно впливає на кишкову флору. Штамми Bacillus coagulans підтримують загальний стан здоров'я організму людини, а також добре діють під час вживання добавок.Переваги OstroVit Pharma PRO-60 BIOTIC LactoSpore: Сприяє підтримці загального здоров'я. Підходить для підтримки збалансованої мікрофлори. Містить запатентовану форму пробіотичних бактерій (LactoSpore).Ця добавка використовується для підтримки здорової мікрофлори кишківника.Як приймати OstroVit Pharma PRO-60 BIOTIC LactoSpore:Приймати по 1 порції (1 капсулі) на день після їди. Продукт призначений для дорослих. Перед початком вживання рекомендується проконсультуватися з лікарем.
Вміст елементів в 1 порції
1 капсула
LactoSpore® (Bacillus coagulans MTCC 5856) 1 х 10 9 КОЕ
Інулін (з цикорію) (пребіотик) 150 мг
Інгредієнти
Оболонка капсули (наповнювач: ГПМЦ)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OstroVit |
| Тип | Капсули |
| Форма випуску | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вид | Пробіотики |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Кількість в пачці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 60 |
| Призначення | Для внутрішніх органів, для травлення |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Країна виробника | Польща |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 355 ₴
