
влевовправо
Стимулятор тестостерону OstroVit Vege Tribulus Terrestris Extract, 100 грамів
- В наявності
- Код: CN14361
400 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
OstroVit Vege Tribulus Terrestris Extract — то натуральна харчова добавка, що містить чистий екстракт плодів Tribulus Terrestris. Продукт призначений для чоловіків і жінок, якімальовуються на низький статевий потяг. Рослина підвищує лібідо, а також покращує ерекцію в чоловіків.Особливості:Збільшує вироблення природного тестостеронуПідвищує енергію та витривалістьПідтримує ріст м'язів і силиПідтримує та зберігає м'язовий тонусПідвищує лібідоTribulus Terrestris — рослина, яка тисячоліттями використовувалася в натуральній медицині. Завдяки своїм зміцнювальним властивостям він стимулює й обмежує втому та втому. Регулярне вживання рослини сприяє підвищенню сексуальних здібностей і може сприяти збільшенню вироблення анаболічних гормонів, включно з тестостероном.Трибулус терестрис можна використовувати для боротьби з гіпертонією й захворюваннями серцево-судинної системи. Це також сечогінний засіб, тому його можуть сміливо використовувати люди з порушеннями сечовипускання.Як приймати:Приймати по 1 порції — 220 мг (1 мірна ложка) щодня під час їди, запивати водою. Використовуйте мірний стаканчик, що входить до комплекту постачання (0,5 мл).
Вміст елементів в 1 порції
220 мг
Екстракт трибулусу терестрису (Tribulus terrestris L.) (плоди) 220 мг
— сапоніни 198 мг
Інгредієнти
Екстракт плодів трибулусу терестрису (Tribulus terrestris L.), стандартизований по 90% сапонінів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OstroVit |
| Форма випуску | Порошок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 100 |
| Вага в пакованні | 0.15 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 10 см |
| Глибина в пакованні | 10 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 454 |
| Призначення | Для підвищення тестостерону |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 220 мг |
| Країна виробника | Польща |
| Тип | Трибулус |
| Ширина в пакованні | 10 см |
- Ціна: 400 ₴
