
влевовправо
Натуральная добавка Forever Living Aloe Berry Nectar, 1 л
- В наявності
- Код: CN14574
1 195 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Forever Aloe Berry Nectar — це напій, що поєднує в собі всю користь стабілізованого внутрішнього гелю алое вера зі смаком журавинного соку та яблука. Призначений для тих, хто прагне підтримувати здоров'я травної системи та зміцнювати імунітет.Особливості Forever Aloe Berry Nectar:Містить 90.7% стабілізованого гелю алое вераЗбагачений натуральними соками журавлини та яблукаПідтримує здоров'я травної системиЗміцнює імунну системуForever Aloe Berry Nectar чудово підходить для щоденного споживання, оскільки він не тільки смачний, але й корисний. Журавліна відома своїми антиоксидантними властивостями, а яблуко надає приємний смак і додаткові поживні речовини.Переваги Forever Aloe Berry Nectar:Має природні антиоксидантиНе містить глютену та консервантівПокращує здоров'я шкіриПідходить для веганівЦей напій можна вживати як окремо, так і додавати до інших напоїв для поліпшення смаку та підвищення користі.Як приймати Forever Aloe Berry Nectar:Рекомендується вживати 60-120 мл на день, можна розводити водою або іншим соком на смак.
Вміст елементів в 1 порції
100 мл
Калорії 50 ккал
Вуглеводи 12.5 г
- цукор 7.5 г
Натрій 25 мг
Інгредієнти
стабілізований гель алое вера, фруктоза, натуральні концентрати журавлинного та яблучного соку (смакоароматичні добавки), сорбітол, аскорбінова кислота (антиоксидант), лимонна кислота, сорбат калію (для захисту смаку), бензоат натрію (для захисту смаку), ксантанова камедь, токоферол (антиоксидант)
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага в пакованні | 1 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 25 см |
| Глибина в пакованні | 10 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 4 |
| Призначення | Антиоксиданти, для імунної системи, для травлення |
| Об'єм, мл | 1000 |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 240 мл |
| Тип | Алое вера |
| Ширина в пакованні | 10 см |
- Ціна: 1 195 ₴
