-24%влевовправо
Вітаміни та мінерали Activlab Pharma Chrome, 60 таблеток
- В наявності
- Код: CN14886
330 ₴
250 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Activlab Pharma Chrome — це мікроелемент, завданням якого є регулювання вуглеводного та ліпідного обміну в організмі.Добавка з цим елементом особливо рекомендується діабетикам. Він покращує чутливість клітин до інсуліну та знижує рівень глікозильованого гемоглобіну.Підвищений рівень глюкози в крові негативно позначається на загальному стані судин, знижуючи їхню еластичність. Приймання добавок хрому знижує ризик діабетичних ускладнень водночас типі захворювання. Отже, він допомагає підтримувати нормальний рівень глюкози в крові.Як приймати:Приймати по 1 порції (1 таблетка) на день
Вміст елементів в 1 порції
1 таблетка
Хром (піколінат) 200 мг
Вітамін В3 (нікотинамід) 16 мг
Інгредієнти
Наповнювачі: сорбіт, антизлежувач: магнієві солі жирних кислот.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Activlab |
| Форма випуску | Таблетки |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.15 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Кількість в пачці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 60 |
| Призначення | Для активного довголіття, для загального оздоровлення, для серцево-судинної системи |
| Окремі мінерали | Хром |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 таблетка |
| Країна виробника | Польща |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 250 ₴

