
Стимулятор тестостерону Immune Labs ZMB+, 120 капсул
- В наявності
- Код: CN15173
495 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Immune Labs ZMB+ — це професійний комплекс, розроблений з урахуванням потреб активних людей. У цій дієтичній добавці міститься потужна підтримка для вашого організму. Ключ до успіху цієї формули — це цинк, магній і вітамін B6. Вони відіграють важливу роль у регенерації організму, рівні тестостерону та гормоні росту. Рівень тестостерону та гормону росту, важливі для спортсменів, підтримують впевненість і ефективність, а також сприяють росту м'язової маси.Переваги добавки ZMB+ від Immune Labs:потужна підтримка регенерації організму;підтримка рівня тестостерону;чимале поліпшення якості сну;зменшення почуття втоми;містить ГАМК, мелатонін і триптофан;ідеальна підтримка для активних людей.Immune Labs ZMB+ збагачений мелатоніном, триптофаном, ГАМК і NAC, що сприяє поліпшенню якості сну та глибокій регенерації організму. Мелатонін допомагає підтримувати регулярні цикли сну та неспання. ГАМК сприяє розслабленню, а триптофан відіграє важливу роль у рості та виробництві біологічно активних сполук, як-от вітамін B6 і мелатонін. NAC (N-ацетил-L-цистеїн) допомагає знизити м'язовий біль і запалення після перетренованості.Під час вибору ZMB+ від Immune Labs, ви робите вибір на користь свого загального здоров'я й ефективності, забезпечуючи вашому організму необхідні компоненти для оптимальної регенерації та підвищення рівня енергії.Рекомендації щодо застосування:Приймайте 3 капсули на день.
Вміст елементів в 1 порції
3 капсулы
Магній (цитрат, оксид) 501 мг
- магній 250 мг
Гамма-аміномасляна кислота (ГАМК) 650 мг
Триптофан 200 мг
N-ацетил-L-цистеїн 100 мг
Цинк (цитрат) 48 мг
- цинк 15 мг
Вітамін В6 (піридоксин гідрохлорид) 1.4 мг
Мелатонін 1 мг
Інгредієнти
Інгредієнти капсули: желатин, барвники: діоксид титану, жовтий оксид заліза, червоний оксид заліза, азорубін.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Immune Labs |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Глибина в пакованні | 7 см |
| Добавки | Вітаміни, Амінокислоти |
| Кількість в пачці, шт. | 120 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 40 |
| Призначення | Для активного довголіття, для нервової системи, для загального відновлення, підвищення витривалості, підвищення тестостерону, для поліпшення сну |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 3 капсулы |
| Країна виробника | Польща |
| Ширина в пакованні | 7 см |
- Ціна: 495 ₴