
Стимулятор тестостерону Immune Labs DAA 1000 mg, 60 капсул
- В наявності
- Код: CN15174
515 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Immune Labs DAA — це харчова добавка, насичена D-аспарагіновою кислотою (DAA), яка стимулює природне утворення тестостерону в організмі. Скористайтеся перевагами DAA для поліпшення фізичної активності, нарощування м'язової маси та загального життєвого тонусу.Переваги приймання Immune Labs DAA містять:поліпшення лібідо;підтримка природного виробництва тестостерону;допомога в нарощуванні м'язової маси у разі регулярного вживання;підтримка процесів відновлення в організмі.Immune Labs DAA — це капсульна добавка, що містить D-аспарагінову кислоту. Ця органічна амінокислота є частиною біохімічних процесів в організмі та сприяє біосинтезу різних сполук, включно з білками. DAA також активізує вироблення тестостерону, що сприяє збільшенню синтезу білків і росту м'язової маси. Ефект DAA подвійний: вона стимулює гіпофіз на виробництво лютеїнізувального гормону, який так само стимулює яєчники до вироблення тестостерону.Рекомендації щодо застосування:Приймайте по 1 капсулі до 3 разів на день.
Вміст елементів в 1 порції
1 капсула
D-аспарагінова кислота 1000 мг
Інгредієнти
Інгредієнти капсули: желатин, барвники: діоксид титану, червоний оксид заліза, жовтий оксид заліза, азорубін.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Immune Labs |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.12 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Кількість в пачці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 60 |
| Призначення | Для підвищення тестостерону |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Країна виробника | Польща |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 515 ₴