
влевовправо
Набір гантелей PowerPlay 4121 у кейсі, 9 кг
- В наявності
- Код: CN15259
2 100 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір гантелей PowerPlay 4121 у кейсі — це чудовий вибір для тих, хто хоче почати займатися фітнесом або покращити свою фізичну форму. Набір складається із 6 гантелей вагою 1 кг, 1,5 кг і 2 кг. Це дає змогу вам виконувати вправи з різною вагою, щоб поступово нарощувати силу та витривалість.Особливості:Універсальність. Набір дає змогу виконувати широкий спектр вправ для всіх груп м'язів.Якісні матеріали. Гантелі виготовлені з високоякісного металу та мають покриття з вінілу.Компактність. Гантелі легко зберігати та транспортувати завдяки зручному кейсу.Набір гантелей PowerPlay 4121 можна використовувати для занять фітнесом у домашніх умовах або в тренажерному залі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlay |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9 |
| Вага в пакованні | 9 кг |
| Вид | Набори |
| Висота в пакованні | 10 см |
| Глибина в пакованні | 20 см |
| Кількість в пачці, шт. | 6 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал | Метал |
| Приховування | Вініл |
| Країна виробника | Польща |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Литі (цільні) |
| Ширина в пакованні | 10 см |
- Ціна: 2 100 ₴


