
влевовправо
Натуральная добавка OstroVit Vege Saw Palmetto, 360 таблеток
- В наявності
- Код: CN15368
390 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
OstroVit Vege Saw Palmetто — це високоякісна харчова добавка, що містить екстракт плодів пальметто. Це веганський препарат, доступний у формі таблеток, що легко ковтаються, створений для людей, які хочуть доповнити свій щоденний раціон цінними сполуками. Saw Palmetto може зменшити облисіння, зменшити кількість волосся, що випадає, та зменшити пошкодження шкіри, яке є одним з основних побічних ефектів підвищеного перетворення тестостерону на дигідротестостерон.Свойства:Може проявляти протизапальну діюМоже допомогти в «борьбі» з андрогенетичною алопецією.Сприяє покращенню кольору обличчя.Може підвищити рівень тестостеронуПідвищує лібідо, посилює ерекцію та збільшує тривалість статевого акту.Надає енергії та покращує настрійSaw Palmetto може регулювати секрецію шкірного сала (шкірного сала) і допомагає поліпшити колір обличчя завдяки зменшенню прищів, чорних цяток та інших змін шкіри. Sabałowa Palm може допомогти в правильному функціонуванні сечовидільної системи, а також позитивно вплинути на боротьбу з гіперплазією простати.Як приймати:Приймайте по 1 порції (1 таблетці) двічі на день.
Вміст елементів в 1 порції
1 таблетка
Екстракт плодів пальметто (Serenoa repens (W.Bartram) Small) 120 мг
Інгредієнти
Наповнювач: мікрокристалічна целюлоза, крохмаль, антизлежувачі: магнієві солі жирних кислот, діоксид кремнію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OstroVit |
| Форма випуску | Таблетки |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.4 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Кількість в пачці, шт. | 360 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 360 |
| Призначення | Для активного довголіття, для шкіри, волосся й нігтів, для підвищення тестостерону, для репродуктивної системи |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 таблетка |
| Країна виробника | Польща |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 390 ₴
