
влевовправо
Натуральна домішка Enzymedica Apple Cider Vinegar, 60 капсул
- В наявності
- Код: CN15532
1 190 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Enzymedica Apple Cider Vinegar — натуральна харчова добавка, що містить органічний яблучний оцет — традиційний народний засіб для підтримки травлення і зниження ваги.Особливості:Яблучний оцет з оцтовою маткоюОдна порція еквівалентна 30 мл (1 унції) рідкого оцту10 яблук у кожній пляшечціМістить справжні яблукаЗдоров'я травної системи та добре самопочуттяПідтримує травлення і зниження вагиКапсули безпечні для зубів і не мають кислого смакуВиготовлено з необроблених інгредієнтівЯблучний оцет — це суміш цілого спектра корисних інгредієнтів. Кожне паковання цього продукту містить капсули, виготовлені з яблучного оцту,джером, для якого слугують 10 справжніх, вирощених у дикій природі яблук!Як приймати:Приймати по 2 капсули під час кожного приймання їжі.
Вміст елементів в 1 порції
2 капсули
Органічний яблучний оцет 710 мг
Інгредієнти
На 100% вегетаріанська капсула (целюлоза, вода), рисовий концентрат.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Enzymedica |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.12 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Кількість в пачці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 30 |
| Призначення | Для внутрішніх органів, для травлення, для зниження ваги |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 2 капсули |
| Країна виробника | США |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 1 190 ₴

