
Натуральна домішка Golden Pharm Apple Cider Vinegar, 60 желейок
- В наявності
- Код: CN15578
430 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Golden Pharm Apple Cider Vinegar — джерело вітамінів і яблучного оцту, який сприяє кращому травленню й обміну речовин, нормалізує роботу кишківника, прискорює метаболізм.Особливості:підтримує правильну роботу шлунково-кишкового тракту;має приємний смак;підходить дорослим і дітям від 12 років;є вегетаріанським продуктом.Приймання добавки допомагає підвищувати активність травних ферментів, допомагає розщепленню складних жирів, а також запобігає появі печії, вирівнюючи pH-рівень в організмі.Можна вживати під час боротьби із зайвою вагою, оскільки продукт пригнічує апетит і виводить токсини з організму.Як приймати:Приймати по 1-2 жувальні цукерки на день. Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Перед застосуванням треба проконсультуватися з лікарем.
Вміст елементів в 1 порції
1 желейка
Яблучний оцет (з яблучного сидру) 500 мг
Вітамін В6 (піридоксин гідрохлорид) 0.75 мг
Вітамін В9 (фолієва кислота) 400 мкг
Вітамін В12 (ціанокобаламін) 3 мкг
Порошок буряка 61.89 мкг
Порошок граната 61.87 мкг
Йод 50 мкг
Інгредієнти
Сироп мальтози, цукор, мальтодекстрин, пектин, натуральний ароматизатор яблука, олія, цитрат натрію, червона буряк, лимонна кислота.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | golden pharm |
| Тип | Порошок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Добавки | Вітаміни, мінерали, Рослинні компоненти |
| Кількість в пачці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 60 |
| Призначення | Для внутрішніх органів, для травлення, для прискорення метаболізму |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 желейка |
| Країна виробника | Україна |
| Форма випуску | Желейки |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 430 ₴