
Натуральна домішка Golden Pharm Garlic Oil 500 mg, 120 вегакапсул
- В наявності
- Код: CN15581
365 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Golden Pharm Garlic Oil 500 mg — натуральна харчова добавка, що містить олію часнику, яка охороняє у своєму складі максимум усіх корисних властивостей. Як і звичайний часник, олія на її основі має потужний протигрибковий ефект, зона впливу якого часто може зрівнятися з дією найсильніших антибіотиків. Незцінена користь олії та серцево-судинна система. Воно здатне розширювати судини, знижувати рівень артеріального тиску та збільшувати амплітуду серцевих скорочень.Особливості:джерело вітаміну Е та біологічно активних речовин;сприяє загальному зміцненню організму, підвищенню неспецифічної резистентності організму;зниження рівня холестерину та тригліцеридів у крові;покращенню секреторної та моторної функцій травного тракту;зменшенню процесів бродіння та гниття в кишківнику;покращує стан і пружність судин;має антиоксидантні та м'які жовчогінні властивості.Як приймати:Дітям від 3 до 14 років по 1 капсулі на день після їди, дітям від 14 років і дорослим по 1 капсулі 2-3 рази на день після їди, запивати невеликою кількістю води. Термін вживання 3-4 тижні. За призначенням лікаря дози та терміни вживання можуть бути змінені.
Вміст елементів в 1 порції
1 капсула
Олія рисових висівок, вітамін Е (d-альфа токоферол) — 16,5 mg (мг), часникова олія (100:1); м'яка рослинна капсула (черхмаль, гліцерин, очищена вода)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | golden pharm |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Глибина в пакованні | 7 см |
| Кількість в пачці, шт. | 120 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 120 |
| Призначення | Для активного довголіття, для імунної системи, для загального оздоровлення, для серцево-судинної системи |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 вегакапсула |
| Країна виробника | Україна |
| Форма випуску | Вегакапсули |
| Ширина в пакованні | 7 см |
- Ціна: 365 ₴